S Beck Reisen do Německa

Napsal Beck Reisen (») 6. 11. 2009 v kategorii Beck Reisen - zájezdy, přečteno: 3214×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tropical Islands - Beck zkušnosti

Tropical Islands je finančně nenáročnou alternativou pravé tropické dovolené. Obrovský aquapark lze s trochou nadsázky nazvat rájem na zemi. Rozloha 66 000 metrů čtverečních, stálá teplota 25 °C a non stop otevírací doba jsou zárukou opravdu nekončící dovolené. Návštěvníci mohou využít písečné pláže, stanové kempy, rozmanité atrakce na laguně, bazén "jižní moře", vodopády, tropickou vesnici, deštný prales, největší tobogán, saunový komplex a mnoho dalších.

Beck Reisen zájezdy Tropical Island

Drážďany - Beck zkušnosti

Město Drážďany překvapí čilými stavitelskými pracemi. Prakticky celé město bylo srovnáno při bombardování na konci druhé světové války včetně historického jádro. Ještě doteď nebyly všechny památky opravey a zrekonstruovány. Mezi nejznámější památky patří zámecký komplex Zwinger.

Beck Reisen zájezdy do Drážďan

Berlín - Beck zkušenosti

Hlavní město Německa - Berlín patří mezi nejdynamičtější města Evropy. Překvapí Vás neustálý ruch a rychlý životní styl. Nehledejte zde odpočinek ani klid. Berlín je město plné paradoxů a protikladů. Je to dáno historickým vývojem, kdy byl Berlín rodzdělen železnou oponou na 2 různá města s vlastní kulturou.

Beck Reisen zájezdy do Berlína

Spreewald - Beck zkušenosti

Oblast Spreewald se může pyšnit zapsáním do seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se zde totiž unikátní biosférická rezervace. Spreewald je někdy nazýván Benátkami severu, jelikož se rozkládá na řece Sprévě, jejíž slepá koryta zde tvoří hustou síť. Mezi nezapomenutné zážitky patří projíždky na lodičkách.

Beck Reisen zájezdy do Spreewaldu

Postupim - Beck zkušenosti

Postupim je přezdíváno jako město zámků a zahrad. Mezi nejznámější zámky patří Sansoussi, který  si oblíbili císaři jako své letní sídlo. V okolí města se rozprostírají malebná jezera a lesy.

Beck Reisen zájezdy do Postupimi

Tropical islands

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.