Beck Reisen - dopis od spokojených klientů

Napsal Beck Reisen (») 6. 11. 2009 v kategorii Beck Reisen - ohlasy, přečteno: 3501×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Další pozitivní dopis na cestovní kancelář Beck Reisen od spokojených klientů.

 

Vážení,

28. 5. – 9. 6. 2009 jsme se s manželem zúčastnili 13ti denního zájezdu zakoupeného v C. K. BECK REISEN po státech EU. Co dodat?

Jen chválíme, chválíme a vzpomínáme. Od nasednutí do autobusu č. 5 u Janáčkova divadla v Brně a zpět po přistání letadla v Praze i transfer autobusem zpět do Brna, celé to dění nemělo chybu. Věříme, že i v září týdenní pobyt v Lignanu bude také nádherný. Jsou to perfektní zkušenosti.

Paní delegátka, HANA ČECHOVÁ, byla super a celá naše skupina ji obdivovala za její pochopení pro méně pohyblivé klienty s jakou ochotou k nim přistupovala. Patří jí velký dík, neboť její zásluhou jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí o místech, které jsme navštívili a neo jen projížděli.

Já osobně Vám všem, kteří zajišťujete zájezdy všeho druhu děkuji za pochopení a rezervaci předního místa v autobuse, o které jsem prosila, neboť k mé lítosti mi zadní sedadla kvůli zdravotním potížím nevyhovují.

Ještě jednou Vám všem v C.K. děkujeme za bezva připravený zájezd, děkujeme, že jste nám umožnili poznat nádherná místa několika států v EU. Beck zkušenosti máme a jsou výborné.

Přejeme Vám hodně spokojených klientů, mezi kterými jsme už po několikáte i my a věříme, že budeme i nadále. Též hodně úspěchů a především pevné zdraví.

S pozdravem se loučí Marie a Jiří Mendlovi a Anička a Alois Krutákovi z Bratislavy, též spokojení klienti.

28. 6. 2009

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.